Ledi Vokshi ka ndarë me miqtë në rrjetin e saj social Instagram një foto ku shihet me duart mbi gjoksin e një vajze tjetër.

Me sa tregon Ledi në foto, ato janë në një ditëlindje.

“Duke e testuar nëse është i vërtetë”, shkruan këngëtarja në foto.

Menjëherë kanë shpërthyer komentet ku fansat i kujtojnë se të njëjtën gjë e kishin bërë pak më parë Afërdita Dreshaj dhe Bleona Qereti.