andrea-stefaniii2-550x325
Gazetari dhe analisti i njohur Andrea Stefani është ndare sot nga jeta ne një spital në Rome, pas një sëmundje të rëndë.

Andrea Stefani prej më shumë se 20 vitesh ka qënë gazetar, drejtues dhe analist në shumë media. S
Stafi ynë i shpreh ngushëllimet familjes për ndarjen nga jeta të të dashurit të tyre.