40594

Është lansuar albumi më i ri “Slumdog Millionaire” nga reperi i njohur Capital T, e që në daljet e para në treg dhe publikimi i këngëve në youtube ka ngjallur menjëherë interes tek publiku.

Por përveq publikut edhe fansave që e ndjekin, Trimi ka marrë përkrahje edhe nga kolegët e tij reperë të cilët tashmë kanë në dorë një nga albumet e momentit, kështu të paktën tregon fotografija e postuar në rrjetin social në Instagram të reperit ku shihen kolegët e tij me albumin e tij më të ri në duar.

Reperët të cilët shihen në foto janë: Ledri Vula, Lumi B, Dj Flow, etj