42278
Elvana gjata me këmbët e gjata”, ishte hiti që këndohej dikur nga Elvana & Tingulli 3nt, por këmbët e Elvanës përveçse janë të gjata janë edhe tejet seksi.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto në rrjetin e saj sociale ku shihet sipër një makine e veshur mjaft provokuese dhe duke ngritur këmbët e saj lart.
Fotoja ka marrë shumë komente nga ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram duke e cilësuar këngëtaren si shumë seksi.

Kujtojmë që vitin e kaluar videoklipi dhe kënga e saj “Puthe” u bë senzacion i vitit. Të shohim se ç’do të na sjellë këtë vit Elvana…