gazi_1

Konflikti i Gaz Pajës me gazetarët u bë temë kryesore e mediave për arrogancën e zhvilluar gjatë premierës “Çfarë pa kryeshërbëtorja” .

Ai ishte në emisionin e pasdites në Top Channel ku siç e ka tradita prezantuesja poston një foto në profilin e saj me njerëzit e ftuar.

Ndër shumë komente në foton e publikuar nga Jonida Shehu, njëri dukej shumë i revoltuar me Gazin, dhe një “feedback” nga ajo nuk mun të mungonte ku i ka sugjeruar të qetoshen, pasi ky është roli i tij në shfaqje.

gazi jonida