policia-tirane-vjedhje_0
Mesditën e sotme është gjetur trupi i pajetë i një të moshuare në lumin e Lanës në kryeqytet. Identiteti i viktimës si dhe shkaqet e vdekjes nuk dihen ende. Policia ka nisur hetimet. Mësohet kufoma është gjetur nga disa banorë të zonës në afërsi të Unazës së Re.