Geti
Këngëtari Getoar Selimi njihet si një nga rep artistët më të mirë të momentin. Ai gjithashtu njihet edhe për stilin e tij interesant i cili e karakterizon.

Ai pëlqen të vishet me markat më të njohura dhe të jetë çdo herë fashion. Por nëpërmjet postimit të një fotoje të tij në Facebook ai na ka befasuar! Veshja e tij ishte me një pallto të të njohurit Charlie Chaplin.

Sigurisht që ai këtë gjë e ka bërë për shaka dhe është pëlqyer mjaft shumë nga fansat! Në mbishkrimin e fotos Geti kishte shkruar: “#Charliechaplinsëag #MMV”, “#Charliechaplinstili”.