genta

Genta Ismajli, apo siç e quajmë ne “uragani” jonë ka poastuar një foto të re në rrjetin e saj social Instagram. Në këtë foto ajo shihet me një look krejt tjetër dhe të veçantë.

Kësaj here këngëtarja flokët i ka ngjyer në të bardha duke u bërë kësht bjonde. Fansave ju ka pëlqyer mjaft shumë ky ndryshim drastik! Kujtojmë që këngëtarja i kishte bërë flokët bjonde edhe para dy viteve!