fjolla

Këngëtarja Fjolla Morina e cila ka publikuar hitin e saj më të fundit “Queen” vazhdoin të jetë në qendë të vëmëndjes. Së fundmi ajo ka publikuar një foto teksa shihet me një look krejt ndryshe dhe më interesant.

Kësaj rradhe këngëtarja i ka ngjyrosur flokët në të zeza dhe duke vënë një palë syze, duke krijuar kështu tek fansat pamjen e një vajze intelektuale. Fansat e kanë mirëpritur këtë ndryshim!