etno

Pas suksesit të megahitit mbarëshqiptar “Shqip Dance”, në bashkëpunim me Lyrical Son, Etnon kanë vendosur të vijnë me një bashkëpunim të ri. E veçanta e këtij bashkëpunimi është se po realizohet nëmes Etnon dhe Teuta Selimit. Këtë e ka pohuar nëpërmjet një statusi në facebook njëri nga pjestarët e grupit, Genc Prelvukaj, i cili shkruan: “Në përfundim të xhirimeve për videon e re. Etnon feat Teuta Selimi. Coming soon.”.

Për më shumë, presim deri në lançimin e këtij hiti të garantuar, ashtu siç ka traditë ky grup legjendar.