era

ëngëtarja Era Istrefi që tani është nën menaxhimin e Erolld Belegut e kështu duket se ajo po bënë progres në lëvizje të karrierës së saj.

Pas këngës që u bë hit nga Era “E dehun”, ajo tashmë po punon drejt çuarjes së imazhit të saj më lart, e më lart.

Indeksonline ka siguruar një fotografi të këngëtares dhe Erolld Belegut, organizatorit të Video Festit Muzikor, në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”, prej ku ata janë nisur drejt Amerikës, raporton Indeksonline.

Burimet e Indeksonline kanë mësuar se dyshja Istrefi-Belegu kanë udhëtuar në Amerikë për një foto-sesion të këngëtares.