era

Era Istrefi duket se është shumë e lumtur me jetën asaj. Ajo gati çdo ditë poston foto në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram, çaste dhe momente të lumutra që do ti ndaj me fansat.

Fotoja e publikuar së funmdi ka qenë mjaft provokative, në dhomën e gjumit teksa shihet duke bërë një “selfie”.
Familja Istrefi sot do të ndajë edhe një gëzim tjetër pasi që sot do të martohet këngëtarja e mirënjohur Nora Istrefi.