38883

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë së fundmi mjaft e angazhuar me kocerte të ndryshme me rastin e festës së vitit të ri. Ajo ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet pranë fansave teksa ka shkruar edhe diçka tjetër. Mesa duket Elvana ja ka besuar vetës look-un kësaj here, ajo i ka rregulluar flokët vetë si dhe është kujdesur vetë për make up-in.
“Para koncertit. Vendosa qe Hair and Make up artist te jem vet:)” – kishte shkruar Elvana.