sfsdgdg
Policia e Korçës ka arrestuar dy persna të cilët tentuan të shisnin në Maqedoni për 400 mijë euro një vajzë 24-vjeçare.

Në pranga ranë Mersin Myrtollari 50 vjeç dhe Urim Qazimaj 23 vjeç. Të dy këta persona kanë marrë me dhunë në banesë vajzën e inicialet V.SH, por janë ndaluar në kohë nga policia e Korçës.

Qëllimi i tyre ishte shfryzimi seksual i 24-vjeçares. Materialet hetimore ndaj tyre i kaluan Prokurorisë së Korçës.