download_1479551325-9749659
Një 36-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu.
Ngjarja ka ndodhur, rreth orës 00:15, të ditës së sotme ku A.T. 36 vjeçe, banuese në Durrës është vetëplagosur me armë gjahu tip çifte.

Edhe pse ajo është dërguar në spital, nuk ka mundur që t’ju mbijetojë plagëve të marra.

Burme zyrtare nga policia e Durrësit bëjnë me dije se ajo e ka marrë këtë akt duke qenë në gjendje të rënduar psikologjike.

Policia ka vajtur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të zbardhur të plotë rrethanat e vetëvrasjes.