DHUR

Këngëtarja Dhurata Dora po korrë një sukes shumë të madh së fundmi me këngën e saj të re “A bombi”. Përveq klikimeve të shumta ajo ka marrë edhe shumë ftesa për të qenë pjesë e disa koncerteve jasht vendit.

Së fundmi është ftuar në një koncert në Zvicër për të performuar në diskotekën e njohur “Rinora 4”. Ajo ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet plot me stil dhe tregon se është gati për ta djeguyr atmosferën.