dhura
Këngëtarja Dhurata Ahmetaj prej muaj është në një lidhje me Argjent Haradinaj. Nëpërmes rrjeteve të saj sociale Dhurata shpesh herë ka publikuar foto ku shihet së bashku me të dashurin.

Ata kalojnë së bashku shumicën e kohë dhe janë bashk pothuajse në çdo vend.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të Dhurates me të dashurin e saj.