Dafi

Që është ndër këngëtaret më të pëlqyera kjo është pak por e sigurt por që shkruan këngë këtë pak e dinë.
Në fakt Dafina Zeqiri disa prej këngëve të realizuara vijën melodike e ka krijuar vetë. Kësaj radhe nuk ka shkruar për veten por për Beatrix Ramosaj.

Kënga i përket zhanrit “dance hall” dhe pritet të dalë në nëntor. Videoklipi do të realizohet në Kosovë dhe Betarix është shumë e lumtur she optimiste që kënga do të pritet mirë, transmeton Indeksonline.

Dafina këtë herë po kontribuon në suksesin e Beatrix dhe mbështet talentin e saj. Jo më kot ka shkruar një këngë posaçërisht për te