cili

Këngëtaren Çiljeta Xhilaga jemi mësuar ta shohim gjithmonë shpërthyese me këngët dhe performancat e saja nëpër festivale të ndryshme, një gjë e tillë po pritet nga këngëtarja këtë vit ku mendohet se do të shfaqet në festivalin Kënga Magjike me njësuper baladë.

Por ajo çfarë na befason më shumë janë bashkpunëtorët e ri të këngëtares. ndryshe nga herët e tjera ku jemi mësuar ta shohim këngëtaren me këngë të Florit, kësaj here ajo ka vendosur të vijë me një baladë të punuar nga Elgit Doda.