Currently browsing: Blog

 • Ja Fotot Ekskluzive Të Dasmës Së Nora Istrefit!

  Ja Fotot Ekskluzive Të Dasmës Së Nora Istrefit!

  Nora Istrefi & Robert berisha kanë festuar sot martesën e tyre në Restaurantin e Hotelit “Emerald” në Prishtinë. Me një fustan tejet të bukur dhe elegant të punuar nga Valdrin Sahiti është shfaqur Nora Istrefi. Kjo dasëm është cilësuar si...
 • Dafina Ndërron Përsëri Dukjen

  Dafina Ndërron Përsëri Dukjen

  Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri shquhet për njërën ndër femrat më me stil në skenën tonë. E ajo që e bën Dafinën më të veçantë është loja që ajo bën me stilin e flokëve të saj. Ndonëse jo shumë kohë...
 • Rona Nishliu Uron Fatosat!

  Rona Nishliu Uron Fatosat!

  Njëra ndër emrat me zërin më të fuqishëm në skenën tonë, këngëtarja Rona Nishliu, faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Twitter’ dje (e hënë) e ka shfrytëzuar, jo për të treguar ndonjë të re rreth angazhimeve të saj, por...
 • Meda, Sfidon Vetën Si Polic

  Meda, Sfidon Vetën Si Polic

  Mund të duket si shaka, por në të vërtetë ky është roli të cilit i është dhënë këngëtari Meda në filmin “Zori”.Nga fotoja mund të shihet se roli i tij si polic në këtë film ka për detyrë kapjen e...
 • Era Istrefi, Foto Provokative Në Dhomën E Gjumit

  Era Istrefi, Foto Provokative Në Dhomën E Gjumit

  Era Istrefi duket se është shumë e lumtur me jetën asaj. Ajo gati çdo ditë poston foto në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram, çaste dhe momente të lumutra që do ti ndaj me fansat. Fotoja e publikuar së funmdi ka...
 • Romani Manuel Moscati në mesin e konkurrentëve për edicionin e Ri te X Factor Albania

  Romani Manuel Moscati në mesin e konkurrentëve për edicionin e Ri te X Factor Albania

  I njohur per muzaiken e tij ne disa clube te ndryshme ne Rome Italy Manuel Moscati behet gati kete ediscione te marre pjese ne emisionin X Factor Albania . Ka udhetuar vetem disa ore per te zbitur ne Token e...
 • Has, shpëton fëmijët, babait i shpërthen granata në dorë

  Has, shpëton fëmijët, babait i shpërthen granata në dorë

  Has- Ka arritur të shpëtojë nga vdekja fëmijët por jo veten. Musa Gjeca nga zona e Krumës e Hasit, ka qenë në banesë paraditen e sotme kur dy fëmijët e tij i kanë sjellë në shtëpi një granatë të cilën...
 • Durrës, dhunohen për vdekje 2 kunatat e moshuara, policia: Po hetojmë në dy pista

  Durrës, dhunohen për vdekje 2 kunatat e moshuara, policia: Po hetojmë në dy pista

  DURRES- Horror në Durrës. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në këtë qytet, ku janë gjetur të pajeta dy të moshuara, pas dhunës së ushtruar ndaj tyre. Mësohet se viktimat janë përkatësisht, Gjinovefa dhe Elsa Vava, 70 dhe...
 • CNN: Ja numri i xhihadistëve në mbarë botën, 120 nga Kosova- HARTA

  CNN: Ja numri i xhihadistëve në mbarë botën, 120 nga Kosova- HARTA

  SHBA-Kur ekzekutori që i preu kokën gazetarit amerikan James Foley u vërtetua se ishte një londinez, ish-reper tanimë i konvertuar në xhihad, doli në dritë një problem dhe më i madh që tronditi botën. Të rinj të konvertuar në myslimanë...
 • Eneda Tarifa E Pa Kënaqur Nga Pushimet Në Shqipëri

  Eneda Tarifa E Pa Kënaqur Nga Pushimet Në Shqipëri

  Eneda Tarifa ka postuar në instagram një foto me bashkëshortin e saj, Erjon Zaloshnja. Ajo shkruan se është fotoja e ditës së fundit të pushimeve në jug të Shqipërisë, pushime këto të kaluara si mos më keq. Duke ndjerë keqardhje...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al