Currently browsing: Blog

 • Krimi në familje trondit sërish, babai vret vajzën, më pas vetëvritet

  Krimi në familje trondit sërish, babai vret vajzën, më pas vetëvritet

  Tiranë- Krimi në familje trondit sërish. Një vrasje e dyfishtë është regjistruar rreth orës 17:00 te pasdites në rrugën “Tefta Tashko” në kryeqytet, ku mësohet se një person ka vrarë me armë zjarri vajzën e tij dhe më pas edhe...
 • Agnesa Hadergjonaj, Me Fustanin E Mamit!

  Agnesa Hadergjonaj, Me Fustanin E Mamit!

  Kur themi ”Më e mirë e ëma se e bija” na vjen ndër mend edhe rasti i këngëtares sonë Albërie Hadërgjonaj me vajzat e saj Agnesa dhe Angjelina. Këngëtarja e cila po bëhet përditë e më e mirë na ka...
 • Çiljeta, Fernando Nuk Ka Instagram!

  Çiljeta, Fernando Nuk Ka Instagram!

  Dimë që shumë faqe në rrjetet sociale ishin hapur në emrin e këngëtares Çiljeta Xhilaga, aq shumë sa që madje para disa vitesh e detyruan këngëtaren të shkonte edhe në polici. Por që do arrinin të hapnin Instagram edhe për...
 • Adelina Ismaili, Tek Varri I Nënë Terezës, Për 17 Vjatorin E Vdekjes Së Saj!

  Adelina Ismaili, Tek Varri I Nënë Terezës, Për 17 Vjatorin E Vdekjes Së Saj!

  Këngëtarja Adelina Ismaili ka përkujtuar sot shenjëtoren e madhe, figurën e madhe shqiptare Nëna Terezë (Gonxhe Bojanxhiu) në 17 vjetorin e vdekjes së saj! “Në gjak dhe origjinë, jam SHQIPTARE. E djeshmja iku. E nesërmja akoma s’ka ardhur. Kemi vetëm...
 • Zaimina, Ndryshon Look!

  Zaimina, Ndryshon Look!

  Këngëtarja Zaimina Vasjari ka vendosur që më mos ti ketë flokët e gjata si më parë. Kësaj here ajo i ka prerë mjaft shumë dhe i ka ngjyrosur në të zezë. Pas këtij ndryshimi drastik në look nga Zaimina, ajo...
 • Era Istrefi Bashkë Me Capital T-Në

  Era Istrefi Bashkë Me Capital T-Në

  Këngëtarja Era Istrefi motra e këngëtares Nora Istrefi, ka postuar një foto me reperin e njohur Capital T në faqen e saj në Facebook. Capo së fundmi ka bërë publike këngë të ndryshme duke përfshirë këtu edhe projektin “Prishtinali” në...
 • Kur Të Ndalet Genta Ismajli?

  Kur Të Ndalet Genta Ismajli?

  Tashmë e dimë që pothuajse për të gjithë këngëtarët stina më e bukur e vitit është stina e verës, kjo pasi edhe përfitimet më të mëdha i kanë në këtë periudhë të vitit. Fillimi i muajit korrik dhe ditët e...
 • Çfarë Të Bënë “Zonjë’, Sipas Diellza Kolgecit

  Çfarë Të Bënë “Zonjë’, Sipas Diellza Kolgecit

  Nuk dihet se cka saktësisht e ka frymëzuar Diellza Kolgecin për një postim në Facebook. Ajo është marrë me ‘zonjat” që bartin çanta të shtrenjta, por, sipas saj, nuk janë çantat ato që të bëjnë ‘zonjë’ … Më poshtë mund...
 • Arta Bajrami, Rikthehet Kanali Zyrtar Në Youtube

  Arta Bajrami, Rikthehet Kanali Zyrtar Në Youtube

  Para publikim të videoklipit të saj më të ri “Diamant”, kanali i saj është fshirë nga youtube. Bëhet fjalë për këngëtaren Arta Bajrami e cila tashmë ka hapur një kanal të ri të sajin zyrtar dhe se ai i vjetri...
 • Beatrix Ramosaj “Oh, Prit, Unë Jam Single”

  Beatrix Ramosaj “Oh, Prit, Unë Jam Single”

  Ka qenë një ndër statuset e saja të poastuara së fundmi në rrjetet e saj sociale. Është kjo këngëtarja Beatrix Ramosaj e cila ka “ngushëlluar” vetën me që është single me një status të tillë: “Those cold, rainy days when...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al