Currently browsing: Blog

 • Tuna: “Kështu Llastohem Nga Zemra Ime”

  Tuna: “Kështu Llastohem Nga Zemra Ime”

  Altuna Sejdiu sot e ka ditëlindjen. Këngëtarja nga Shkupi ka mbushur 29 vjeç. Ajo ka lindur më 14 korrik 1985. Tuna ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën mban një buqetë me lule. Këngëtarja ka marrë dhurata...
 • Leonora Jakupi: “20 Vjetë Karrierë, Por Më Duket Sikur Sa Kam Filluar”

  Leonora Jakupi: “20 Vjetë Karrierë, Por Më Duket Sikur Sa Kam Filluar”

    Tashmë shumë vite në skenë, këngë e klipe me bollëk, koncerte pa fund. E gjallë por jo shumë e zhurmshme, ndoshta për faktin se dëshiron të bëj një karierë të qetë dhe pa skandale. Leonora Jakupi në një bisedë...
 • Lyrical Son Me Dy Gratë E Jetës Së Tij

  Lyrical Son Me Dy Gratë E Jetës Së Tij

  Rep artsiti i njohur Lyrical Son, karshi sukseseve të një pas njëshme në karrierën e tij muzikore, ai asnjëherë nuk lë anash familjen dhe të dashurën e tij. Kohë pas kohe, Festim Arifi apo Lyrical Son siç e njeh masa,...
 • Era “Sirena”

  Era “Sirena”

  Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar një foto në faqen e saj në Instagram, ku shfaqet e shtrirë buzë detit duke marrë rreze. Në foto Era duket mjaft seksi ndërkohë që ka shkruar në gjuhën angleze: “Një ditë do të jem...
 • Geti: “Shumë Shpejt Fillon Bombardimi…”

  Geti: “Shumë Shpejt Fillon Bombardimi…”

  Hip hop fenomeni, Getoar Selimi, ka paralajmëruar publikimin e videoklipit të ri në bashkëpunim me Tunën. Geti, i cili njihet si një hitbërës tradicional, pas lansimit të projektit “Jasha”, ka gati edhe bombën e tij të radhës. Por, tani ai...
 • Manjola Nallbani Në Plazh

  Manjola Nallbani Në Plazh

  ?I takon gjeneratës së vjetër të këngëarëve por akoma e pëlqyer në publik. Manjolla Nallbani është një nga emrat më të njohur të skenës, ndërsa ekstravagancën e saj jo që e ka përdorur shpesh nëpër performanca. Këtë herë ju sjellim...
 • Bleona Në Kosovë Me Getin

  Bleona Në Kosovë Me Getin

  Bleona Qerreti duket tepër në formë pas ndarjes me Gani Bardhin, me të cilin pati një histori të gjatë dashurie. Këngëtarja duket se i është fitur me kokë projekteve të muzikës, dhe në këtë drejtim nuk kursen bashkëpunimet as me...
 • Greta Mbron Enin: Quhet “Zhveshje Skenike”

  Greta Mbron Enin: Quhet “Zhveshje Skenike”

  Klipi i ri “Motivi im” i Eni Koçit është kritikuar sepse në një skenë ajo shqafet nudo. Motra e Enit, Greta është shprehur se motra e saj nuk është zhveshur në klipe por ka realizuar atë që që quhet “zhveshje...
 • Kindl: “E Dua Afërditën

  Kindl: “E Dua Afërditën

  Kësaj here modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka hequr dorë nga artistët duke i kthyer sytë te një sportist, siç është hokeisti çek, Jakub Kindl. Pas disa mohimeve nga vetë ajo për lidhjen, i dashuri i saj i ri Kindl...
 • Dhurata Ahmetaj Zhvishet Në Ulqin

  Dhurata Ahmetaj Zhvishet Në Ulqin

  Këngëtarja e cila kohëve të fundit është bërë shumë e dashur për fansat, Dhurata Ahmetaj është duke kaluar momente të arta të jetës së saj. Pas disa muajve punë dhe sukseseve të shumta, Dhurata si duket ka vendosur që t’i...

RadioNacional.Al by powered by WordPress