Currently browsing: Blog

 • Shkëndije Mujaj, Vazhdojnë Provokimet…

  Shkëndije Mujaj, Vazhdojnë Provokimet…

  Shkendije Mujaj është e njohur tashmë për provokimet e saj që i bën kudo. Nuk lë vend, foto apo video pa u shfaqur tejet ekstravagante & seksi. Kësaj rradhe, destinacioni i zgjedhur për fotografite provokuese të këngëtares ka qenë një...
 • Miriam Cani, Pa Make Up!

  Miriam Cani, Pa Make Up!

  Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar së fundmi në rrjetin e saj social në isntagram një foto ku shihet e tëra pa make up. Fotoja siç duket është realizuar në maiknën e saj, e siç shihet ajo duket e bukur edhe...
 • Ryva Kajtazi Martohet Në Maldive

  Ryva Kajtazi Martohet Në Maldive

  Nëpërmjet disa fotove të postuara në rrjetin social instagram është bërë e ditur se këngëtarja Ryva Kajtazi është martuar sot në Maldives. Siç shihet edhe nëpërmjet fotove çifti duket tejet i lumtur pas kurorëzimit të martesës së tyre të veçantë....
 • Elsa Lila, E Lumtur Që Po Rikthehet Në Shqipëri

  Elsa Lila, E Lumtur Që Po Rikthehet Në Shqipëri

  Siç edhe është publikuar tashmë lajmi, unë këtë vit do të jem pjesë e ekipit të trajnerëve të “The Voice Of Albania”, që sigurisht nuk zgjat dhjetë ditë (qesh). Jam shumë e lumtur që këta tre muaj dimri do t’i...
 • Tiranë, sherr me thika pranë “Tregut Elektrik”, plagoset taksis

  Tiranë, sherr me thika pranë “Tregut Elektrik”, plagoset taksis

  TIRANË-Dy taksistë janë grindur me njëri-tjetrin sot në mëngjes në Tiranë, dhe sherri ka përfunduar dhunshëm me plagosjen e njërit prej tyre. Ngjarja ka ndodhur pak më parë prane Tregut Elektrik, për motive që ende nuk dihen. Taksisti i plagosur...
 • Flaka Krelani Do Sjellë Së Shpejti Këngën “Zjam”

  Flaka Krelani Do Sjellë Së Shpejti Këngën “Zjam”

  Pas një mungese në tregun e muzikës shqipe, këngëtarja Flaka Krelani po sjell një këngë të re që pritet të jetë ‘zjarri’ i hiteve shqiptare. Ajo po ashtu ishte nominuar edhe për sfidën e kovës me ujë dhe akull por...
 • Blero: “S’jam Arrestuar Dhe S’kam Patur Konflikt Me Policinë”

  Blero: “S’jam Arrestuar Dhe S’kam Patur Konflikt Me Policinë”

  Këngëtari i suksesshëm shqiptar, Blero, ka hedhur poshtë raportimet e mediave se ai është arrestuar nga policia. Sipas raportimeve të Indeksonline, Blero u arrestua në qendër të Prishtinës, pas një zënke me policinë. Por, këngëtari i ka mohuar këto raportime....
 • 2po2: “Një Iniciativë Pozitive Po Realizohet Për Prishtinën”

  2po2: “Një Iniciativë Pozitive Po Realizohet Për Prishtinën”

  Hip hop ylli shqiptar, 2po2, ka konfirmuar se ai është duke e punuar një këngë të re kushtuar vendit të tij, Prishtinës. Tash e sa kohë qarkulluan spekulime dhe fotografi në internet qe aluduan se 2po2 po bën një këngë...
 • Tuna Dhe Cozman, Lëvizje Të Nxehta Në Skenë

  Tuna Dhe Cozman, Lëvizje Të Nxehta Në Skenë

  Turi Fenix këtë verë ka qënë më i nxehtë dhe më shpërthyes së kurrë. Tuna dhe Cozman, dyshja bombastike e showbizit shqiptar kanë qënë në qendër të vëmendjes për performancat e tyre dhe aktivitetet e shumta që kanë bërë. Këtë...
 • Tjetër atentat. Në Fier 2 plumba në kokë 49-vjeçarit, rëndë në spital

  Tjetër atentat. Në Fier 2 plumba në kokë 49-vjeçarit, rëndë në spital

  Fier- Një 49-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e së enjtes 28 gusht 2014 në qytetin e Fierit. Ngjarja është shënuar rreth orës 23:00 lagjen “29 Nëntori”, në një lokal në pronësi të 49-vjeçarit të plagosur  Jorgaq Kule. Në...

RadioNacional.Al by powered by WordPress