Currently browsing: Blog

 • Bleona Qereti Takohet Me Sabri Fejzullahun…

  Bleona Qereti Takohet Me Sabri Fejzullahun…

  Është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, ajo vazhdimisht poston foto teksa shihet në shoqërinë e shumë miqve, kolegëve dhe fansave të saj. Së fundmi ka postuar një foto teksa shihet me “legjendën” e saj të gjallë, këngëtarin e madh Sabri...
 • Afërdita Dreshaj Largohet Nga New York

  Afërdita Dreshaj Largohet Nga New York

  Një nga këngëtaret më seksi të skenës muzikore shqipe, Afërdita Dreshaj i ka dhënë fund udhëtimit të saj disa ditor që e kishte në qytetin e New Yorkut. Këtë gjë këngëtarja e ka konfirmuar përmes një postimi të bërë në...
 • Labi Nisi Aksionin E Dhurimit Të Gjakut

  Labi Nisi Aksionin E Dhurimit Të Gjakut

  Duke mos dashur ta pranojë sfidën për ‘Ice Bullet Challenge’, ka krijuar një ide tjetër për t’i ndihmuar qytetarët. Është ky këngëtari Labinot Tahiri, i cili ka filluar iniciativën për dhurimin e gjakut nga njerëzit vullnetarë. E këtë aksion e...
 • Argjentina, E Dhënë Pas Kafshëve

  Argjentina, E Dhënë Pas Kafshëve

  Argjentina Ramosaj është njëra ndër këngëtaret e cila sapo ka hedhur hapat e parë ka fituar zemrat e publikut. Edhe pse ka kohë që nuk ka sjellë projekte të reja muzikore, bukuroshja nga Deçani është vazhdimisht mjaft aktive në internet....
 • Hakerat sulm Kryeministrisë, thirrje për protesta masive. Ja lista e kërkesave të “RedAnons_AL”

  Hakerat sulm Kryeministrisë, thirrje për protesta masive. Ja lista e kërkesave të “RedAnons_AL”

  Hakerohet faqja online e Kryeministrisë. Grupi i hakersave të njohur si ‘RedAnons_AL’ kanë sulmuar faqen zyrtare të kryeministrisë në internet, ndërsa bëjnë thirrje për protesta masive. “I bejme thirrje shoqerise civile te angazhohet ne protesta masive. Te protestojme per rritjen...
 • Adelina Ismaili, Dueti Me Zanfinën është I Mundur

  Adelina Ismaili, Dueti Me Zanfinën është I Mundur

  E kush nuk e mban mend duetin e famshëm të motrave Ismaili atëherë, “Dy motra, një frajer” theu rekordet e shikueshmërsië atë kohë e vazhdon të dëgjohet edhe sot. Para disa ditësh Adelina ishte e ftuar në një emsionin 1...
 • Aferdita Dreshaj Prezanton Motrën…

  Aferdita Dreshaj Prezanton Motrën…

  Këngëtarja Afërdita Dreshaj është padyshim një nga vajzat më të bukura të skenës. dreshaj ka qenë mjaft e përfolur viteve të fundit për ndarjen nga Shpati e më pas për lidhjen me Di Caprion por mesa duket tashmë gjithçka ka...
 • Linda Halimi, Pëlqen Flaka Krelanin & Teuta Kurtin!

  Linda Halimi, Pëlqen Flaka Krelanin & Teuta Kurtin!

  Linda halimi, një nga këngëtaer kosovare e cila po korr mjaft sukses në Amerikë, mesa duket nuk i është rritur mendja dhe nuk i kursen fjalët e mira për koleget e saja. Pas publikimit të një mbishkrimi në ‘Twiter’ ajo...
 • Noizy Dhe Blerim Destani Vazhdimisht Bashkë

  Noizy Dhe Blerim Destani Vazhdimisht Bashkë

  Ata duken si miq të vërtetë, edhe pse njëri jeton në Shqipëri e tjetri në Turqi, ata sa herë gjejnë kohë kohë bëjnë vizitë tek njëri tjetri. Së fundmi ata kanë qenë së bashku për të ndjekur ndeshjen Zvicër-Angli, e...
 • Vjedhja në BSH, Adrian Civici jep dorëheqjen. Guvernatorja Gjoni dëshmon në Prokurori

  Vjedhja në BSH, Adrian Civici jep dorëheqjen. Guvernatorja Gjoni dëshmon në Prokurori

  IRANË-Adrian Civici, ka dhënë sot dorëheqjen nga detyra e Anëtarit të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë. Në një letër drejtuar Kuvendit, zoti Civici ka depozituar dorëheqjen, duke dhënë shpjegimet përkatëse. Civici është i pari anëtar i Këshillit që jep...

RadioNacional.Al by powered by WordPress