Currently browsing: Blog

 • Gjatë Wikendeve Lideri I Elitës 5 Preferon Malin Dhe Zgarën

  Gjatë Wikendeve Lideri I Elitës 5 Preferon Malin Dhe Zgarën

  Arif Ziberi, lideri dhe vokalisti i njohur i grupit Elita 5 krahas angazhimeve muzikore që ka, vikendeve preferon që t’i kalojë me shoqërinë e tij në mal duke bërë zgarë. Fotot të cilat i kemi siguruar e sjellin liderin e...
 • Elvana Gjata, Do Dikë Më Shumë Se Vetën

  Elvana Gjata, Do Dikë Më Shumë Se Vetën

  Shpesh herë këngëtarët tanë shfrytëzojnë rrjetet sociale për promovimin e këngëve të tyre. gati çdo herë ata publikojnë në statuset e tyre linkun e këngës në youtube, për të fituar në këtë mënyrë edhe më shumë klikime. Elvana Gjata është...
 • Vendimi i UEFA-s Shqipëria humbet 3:0 ne tavolin me Serbin

  Vendimi i UEFA-s Shqipëria humbet 3:0 ne tavolin me Serbin

  Shqipëria nuk ka marrë vendimin që priste nga Komisioni i Disiplinës pranë UEFA-s. Kombëtarja kuqezi e ka humbur 3-0 në tavolinë ndeshjen e ndërprerë ndaj Serbisë. Komisioni i Disiplinës vendosi gjithashtu që Serbisë ti hiqen tre pikë dhe të luajë...
 • Albatriti, I Gatshëm Për Të Hequr Ca Kile…

  Albatriti, I Gatshëm Për Të Hequr Ca Kile…

  Këngëtari Albatrit Muçiqi i cili këtë verë na solli hitin e tij “Sa sa”, duket të mos jetë i kënaqur shumë me peshën e tij. Ai ka filluar të shkojë në palestër për të hequr kilet e tepërta dhe për...
 • Korçë, shpejtësia u merr jetën 2 të rinjve, makina në kanal, tre plagosen

  Korçë, shpejtësia u merr jetën 2 të rinjve, makina në kanal, tre plagosen

  Një aksident i rëndë ka ndodhur natën e 23 tetorit në aksin rrugor dytësor Drithas-Pojan. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të së enjtes, përkatësisht rreth orës 23 e 30 minuta, ndërsa si pasojë e ketij aksidenti kanë humbur...
 • Fotolajm/ Pajtim Kasami i shënon Juventusit dhe feston si Shqiponjë

  Fotolajm/ Pajtim Kasami i shënon Juventusit dhe feston si Shqiponjë

  Home / Sport / Fotolajm/ Pajtim Kasami i shënon Juventusit dhe feston si Shqiponjë Fotolajm/ Pajtim Kasami i shënon Juventusit dhe feston si Shqiponjë By Enea Prenjasi Updated: October 22, 2014 1902794_790469827681150_5529055419705338016_n Futbollisti Shqiptar, i cili aktivizohet me Kombëtaren zviceriane,...
 • enta Ismajli Ft. 2 Ton Paralajmërojnë Bashkëpunimin

  enta Ismajli Ft. 2 Ton Paralajmërojnë Bashkëpunimin

  Genta Ismajli dhe reperi i njohur 2 Ton do të vijnë shumë shpejt me një bashkpunim, raporton teksteshqip.com. Këngëtarja vetëm disa orë më parë nëpërmjet rrjetit të saj social në Facebook i ka pralajmëruar fansat për këngë e re e...
 • Sot vendimi. Kujt do i japë të drejtë UEFA? Ja 4 skenaret në tavolinë

  Sot vendimi. Kujt do i japë të drejtë UEFA? Ja 4 skenaret në tavolinë

  Kush janë anëtarët e komisionit të disiplinës Por cilët janë ata që do të gjykojnë gjithçka ndodhi në ferrin e stadiumit të Partizanit. Ndoshta emrat e tyre mund të mos jenë nga më të dëgjuarit, por ata kanë vite që...
 • Paketa e re fiskale, në Janar cmimi i karburantit shtrenjtohet me 12 lekë për litër

  Paketa e re fiskale, në Janar cmimi i karburantit shtrenjtohet me 12 lekë për litër

  TIRANË-Cmimi i karburtanteve në vendin tonë do të rritet me 12 lekë për litër. Kjo është propozuar në paketën fiskale, të përgatitur nga qeveria shqiptare, e cila tashmë i ka kaluar biznesit për negociata, megjithëse në 20 vitet e fundit...
 • Era Istrefi Me Erolld Belegun Nisen Drejt…

  Era Istrefi Me Erolld Belegun Nisen Drejt…

  ëngëtarja Era Istrefi që tani është nën menaxhimin e Erolld Belegut e kështu duket se ajo po bënë progres në lëvizje të karrierës së saj. Pas këngës që u bë hit nga Era “E dehun”, ajo tashmë po punon drejt...

RadioNacional.Al by powered by WordPress