Capit

Reperi i njohur Capital T ka qenë në Barcelonë për të përcjell ndeshjen në mes të Barcelonës dhe PSG-së. Ai athe përveq ndeshjes ka pasur mundësinë të shih yjet e futbollit edhe nga afër.

Ai ka publikuar një foto në Instagram ku ai ka qenë në publik dhe prapa tj është lojtari me famë botërore Messi. Capital T ka treguar gjthmonë se i pëlqen futbolli dhe se është tifoz i Barcelonës.