Sali-Berisha (1)

Sali Berisha i ka shprehur ngushëllimet familjarëve të 16-vjeçares, Blerta Pepa, e cili humbi jetën gjatë një operacioni, për shkak të anestezisë.

Në mesazhin e tij, ish-kreu i qeverisë shkruan se ekspertiza mjekësore duhet të zbardhë sa më parë shkakun e vdekjes së 16 vjeçares.

 

Comments

Te na e thote ky pra shkakun qe i thote vetes mjek. Mos te na flase si kryeminister se ishalla nuk vjen me ajo dite. Ngushellime familjes se eshte nje fatekeqesi e madhe, por te vjen pershtire kur ky pershtira do te beje sikur i vjen keq.

Add new comment

Të tjera

2 orë 20 min më parë 0

Haradinaj, kandidat për kryeministër i koalicionit PD-AAK-NISMA

Kosova tashme i ka ndarë koalicionet përzgjedhjet e parakohshme të 18 qershorit. Ramush Haradinajn do të jetë kandidati për…

10 orë 11 min më parë 3

Firmoset “koalicioni i luftës” PDK-AAK-NISMA

Në Kosovë u mbyll në mesnatë afati për regjistrimin e koalicioneve për zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit. Mediat atje…

10 orë 24 min më parë 6

Paketa “McAllister+” nxjerr bllof Metën?

Megjithëse tani është Rama ai që po i thotë “JO” kompromisit, LSI-a i ka harruar përbetimet se nuk mund të ketë zgjedhje pa…

10 orë 34 min më parë 4

Zbulohen SMS-të: Si u hoq nga puna “tezja e PS”

Shpresa Lekiqi njihet në Shkodër me nofkën “tezja e PS”, pasi është socialiste e flaktë që prej vitit 1991. Shpresa tregon se në…

10 orë 57 min më parë 1

Berisha: Vdekja e 16 vjeçares na ka tronditur të gjithëve, të zbardhen sa më parë shkaqet

Sali Berisha i ka shprehur ngushëllimet familjarëve të 16-vjeçares, Blerta Pepa, e cili humbi jetën gjatë një operacioni, për…

11 orë 25 min më parë 0

Policia greke garë me shqiptarin, braktis makinën me 43 kg drogë

Një makinë e mbushur me marijuanë, që vinte nga kufiri greko-shqiptar dhe drejtohej nga një shqiptar, është ndaluar në Janinë….

11 orë 52 min më parë 2

Fjalët e Bashës në takimin urgjent të orës 21.00 me aleatët

Kreu i PD-së Lulzim Basha thirri një takim me aleatët e tij rreth orës 21.00. Takimi mes tyre ka zgjatur 20 minuta. Burimet nga…

11 orë 59 min më parë 0

Çfarë është paketa “McAllister” që u refuzua nga Rama

Propozimi i eurodeputetit gjerman David Mc Allister për zgjidhjen e krizës u rikthye në tavolinën e bisedimeve si drafti më i…

12 orë 31 min më parë 4

Zbardhen prapaskenat/ Si e refuzoi Rama paketën “McAllister +”

Lapsi.al ka mësuar një pjesë të rëndësishme të prapaskenave të negociatave mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës…

12 orë 44 min më parë 3

Blushi parashikoi saktë? “Kushdo që beson se do ketë marrëveshje nuk e njeh mirë Shqipërinë”

Ben Blushi ka publikuar sot ‘parashikimin’ për marrëveshjen mes maxhorancës dhe opozitës, në një kohë kur na ndajnë vetëm pak orë…