Alba
Këngëtari Albatrit Muçiqi i cili këtë verë na solli hitin e tij “Sa sa”, duket të mos jetë i kënaqur shumë me peshën e tij.

Ai ka filluar të shkojë në palestër për të hequr kilet e tepërta dhe për të qenë sa më në formë. Këtë gjë ai e ka vërtetuar duke publikuar një foto në twitter teksa shihet duke bërë “selfie” në fitnes.