kur-autoambulanca-nuk-mund-t-euml-l-euml-viz-euml-n-euml-rrug-euml-t-e-prishtin-euml-s-video_hd
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Malësinë e Madhe.

Autoambulanca e spitalit të Koplikut ka përplasur 30-vjeçarin me inicialet G.Rr.

I riu është në gjendje të rëndë për jetën dhe është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Autoambulanca ishte duke udhëtuar me shpejtësi.

Mjeti drejtohej nga shoferi Luigj Marinaj. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.