Agnesa

Kur themi ”Më e mirë e ëma se e bija” na vjen ndër mend edhe rasti i këngëtares sonë Albërie Hadërgjonaj me vajzat e saj Agnesa dhe Angjelina.

Këngëtarja e cila po bëhet përditë e më e mirë na ka lënë me gojë hapur në videoklipin e saj të fundit ”Herët e vonë” teksa u shfaq në superformë dhe më një look mahnitës.

Vajza e saj Agnesa ka postuar një foto në Instgram një foto ku ka veshur fustanin e videoklipit të mami Albëries.